Leden 2015

Opět nové novinky

31. ledna 2015 v 8:57 | Týnuše
První z novinek je ta, že v edici Monster Exchange se objevili tři nové postavy. Zatím jsou k vidění pouze jako kreslené a více info o nich zatím není.

monstruoster:¿New Monster Exchange?  ¿Batsy Claro? ¿A viking from Iceland?  ¿A fawn?  o_O Sorry but I don’t have source. wow *.*

Monster Exchange - seriálové

30. ledna 2015 v 22:03 | Týnuše
Dnes bych sem chtěla přidat fotografie edice Monster Exchange, ovšem v seriálové podobě.

Lagoona Blue

Nejlepší kamarádi navždy ... ?

29. ledna 2015 v 11:22 | Týnuše
Hezké dopoledne všem! Dnes bych chtěla napsat o tématu, které je docela v dnešní době dost aktuální. Skoro každý má kamaráda/kamarádku, kterou má rád/a, svěřuje se mu/jí, věří si navzájem. U poloviny případů to ale podle mne tak není, protože jen málo lidí v mladším věku dokáže ocenit druhého člověka. Jsou zkrátka ještě nevyzrálí. Mě osobně hrozně naštve, když někdo nazývá svého kamaráda zkratkou BFF. Ale nejvíc mě dostává, když má tzv. BFF více. Vždyť ten nejlepší může být jen jeden ne? Copak těm 4 BFF věříte na sto procent? Řekli by jste jim opravdu vše? Není prostě možné mít víc těch nejlepších, takový je vždy jeden. Vždy u slova NEJLEPŠÍ je jen jeden.

Volné avatary 2.část

27. ledna 2015 v 12:32 | Týnuše
Přináším vám druhou část avatarů před smazáním blogu. Budu ráda za použití. Ale jen se zdrojem samozřejmě, ale chápu, že pokud si avatar dáte na profil, tak tam vzor dát nejde. Do článků ale jo, ano? :)


Pár novinek

25. ledna 2015 v 9:12 | Týnuše
Každý jistě už ví o nové postavě, Amanitě Nightshadě, dceři mucholapky ( WTF? ), která bude patřit do edice Gloom & Bloom. Podle dostupných informací má mít ráda focení selfie. Ano, selfie mi nevadí, ale sem by je tahat rozhodně neměli. Osobně mě moc nezaujala.


Global Ghouls

24. ledna 2015 v 11:32 | Týnuše
Global Ghouls (Monster Exchange)
Co říkáte na tuto edici? Podle mě je opravdu velice povedená. Líbí se mi v ní všechny postavy. Každá je něčím jedinečná a je zajímavé, že hned dvě postavy se trefily do mých oblíbených zemí.

monsterhigh: Ghoulfriends make the world go round! Don’t miss Marisol Coxi and her cousin, Abbey Bominable, in tomorrow’s all new webisode! 

Zdroj obrázku monster-lili.tumblr.com

Na to se můžu ...

23. ledna 2015 v 5:43 | Týnuše
Zdravím lidi,
předem říkám, že tento deníček není o mých problémech, ale o blogu. Hodně jste mě zamrzeli. Já se tu dřu, abych pro vás připravila soutěž o věcné ceny ( Děsuplný spisovatel ) a co z toho? Příběh mi pošlou pouze dva lidi? Má pak cenu ty soutěže dělat, když se nikdo nezůčastní? Mám sto chutí soutěž úplně zrušit. Ceny jsou do třetího místa a účastníci jsou dva. To opravdu nemá cenu. S takovou chuťí jsem se vrátila blogovat a hned mi to zase někdo kazí. Nevím, asi už fakt na tenhle okruh blogů o MH nemám zájem být či co. Dost mi to kazíte. Nebo prostě žádné soutěže dělat nebudu a bude to.

Staré volné designy

22. ledna 2015 v 11:21 | Týnuše
Někteří si možná pamatují, jak jsem byla horlivá před smazáním tohoto blogu do dělání volných designů. Přišla mi škoda všechnu tu práci jen tak zahodit, tak jsem se rozhodla dát všechny dohromady a dát vám je k dispozici.

STÁHNOUT VOLNÉ VZHLEDY


Bleskovka - Poznej panenky

21. ledna 2015 v 12:06 | Týnuše
Vaším úkolem je zjistit, kdo se skrývá za obrázkem. Napište mi jméno postavy a edici, ze které pochází. Rovnou do komentářů také napište, jakou postavu chcete na stamp (výhra bude samozřejmě, pokud bude vše správně).

1.

Monster high - Custom/OOAK

20. ledna 2015 v 12:02 | Týnuše
Zdravím. Dnes bych vám chtěla něco povědět o tématu, o kterém mnoho lidí nepíše. Jedná se o tzv. Customy či jinak řečeno OOAK. Jsou to předělávky originálních panenek. Předělávka může být kompletní, či jen odstranění některých částí panenky. Osobně se mi většina customu líbí. Musí s tím být ohromná práce a člověk musí mít talent. Mrzí mě, že hodně lidí se na ně jen podívá a řekne " Ničí originální panenky! ". Mezi náma, je to věc těch lidí, ne? To oni si panenky koupili a tudíž si s nimi mohou dělat, co uznají za vhodné. V článku mám nějaké ukázky OOAK, která mě něčím zaujaly.

stikphotos.com