Blogerské komunity

15. února 2015 v 14:21 | Týnuše
Dnes mě napadlo napsat o různých blogerských komunitách, neboli okruhách. Napíšu svůj názor hlavně na ty, ve kterých jsem se sama pohybovala.


Monster High blogy ( + EAH )
Komunita, ve které se pohybuji úplně ze začátku. Jako jedna z prvních jsem měla blog o Monster high a blogy o nich by se daly spočítat na prstech jedné ruky, tudíž myslím, že to mohu posoudit. Začátek byl skvělý. Lidé si se články dávaly opravdu záležet. Novinek v té době moc nebylo, ale o to větší radosti byli, když se některé objevily. V dřívějších dobách jsem tuto komunitu měla opravdu ráda. Lidi si pomáhaly, byly na sebe hodní, milý. Dnes je to horší. Většina z této komunity jsou hodně závistivý, rozmazlený. Celkově tato komunita ze začátku byla lepší. Dnes je také věková hranice těchto blogů hodně nízká a tak to podle toho také vypadá. Většina článků nestojí s prominutím za nic. Ale najdou se samozřejmě i vyjímky, před těmi smekám. V této komunitě se necítím tak dobře jako kdysi před 4 lety, proto je pro mě vedlejší, krom některých lidí.

Osobní blogy
Komunita, kterou mám nejraději. Nejspíše se o ní nerozepíšu tolik jako u předchozí. Lidi zde jsou strašně dobrý, píší " pořádné " komentáře, vždy napíší svůj vlastní názor a to vás posouvá vpřed. Momentálně je tato skvělá komunita u mě na prvním místě a rozhodně v ní chci pokračovat. Tato komunita je spíše pro ty starší, kteří ví, co od života chtějí a baví je psát o svém životě.

Celebritové blogy
Byla jsem tam chvilku a naprosto mi nevyhovovala. Kopírování, nejméně 10 článků denně. Ne, takovýhle rytmus pro mě fakt nebyl, není a ani nebude.

Grafické blogy
Párkrát jsem měla grafické blogy. Sice mi grafika jde, ale dělat jí neustále, to pro mě nic nebylo. Lidé ale tam byli skvělý, pomáhaly a radily.

Já si tu fotografii nemohla odpustit ... !

A jak jste na tom vy? Jste jen v této komunitě či jste i v nějaké jiné?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bunny Bunny | 15. února 2015 v 17:15 | Reagovat

Zaujímavý článok!
S MH a EAH komunitou súhlasím a momentálne som v nej :D . Teraz sú už aj 6-ročný blogery... 8-O

Osobní blog ma veľmi nezaujímal ale vždy nane rada chodím.. Aj si ho možno založím keď budem staršia.

Celebritové blogy osbne nenávidím (niektoré)! Pozriem sa na 2 blogy o jednej celebrite a je tam to isté :-x

Grafické blogy sú fajn zo strany tých ktorým sa grafika robí. Verím ľuďom keď napíšu nemám čas. Robiť stále grafiku už akokeby piovinne by ma nebavilo :-?

2 Torinka_de_Nile Torinka_de_Nile | 15. února 2015 v 18:16 | Reagovat

S tými novinkami úplne súhlasím , niekedy ich bolo málo , ale vždy stáli zato. Ľudia z MH/EAH blogov sú akoktorí , niektorí super a ostatní rozmaznané deti.
No, ja si skôr myslím , že čo sa týče kvality článkov , tak tá sa zlepšila . Čo ja si pamätám , tak niekedy boli články na MH blogov len fotka+nadpis alebo " XDôvodov , prečo som najväčšia fanúšička..." :D
Ja som bola na krátky čas ešte v komunite blogeriek Witch , a veľmi sa mi tam páčilo . Baby boli super a milé :)

3 Erleiden Erleiden | E-mail | Web | 16. února 2015 v 9:33 | Reagovat

U mně se vystřídali dva hlavní blogy a čtyři vedlejší - EAH, Winx, Frozen a Lindsey Stirling (+ grafika).

Vždy je komunita trošku jiná. Mně vždy lákali blogy o celebritách, ale nebylo by pro mně každý den psát hromady článků s jejich fotkami, kam šli nakoupit, jak byli oblečeni... Někomu se tyto články třeba líbí, ale mně to nic nedává, nic v tom nevidím. zkrátka, co mi dá článek s nadpisem, a pár fotkami? Pardon všem blogům s takovýmto zaměřením, ale přeci se dá dělat i více věcí než tohle. Třeba recenze na film, kde celebrita hrála, song, grafika s ní...
Osobní blogy jsou určitě super, možná si ho také někdy založím, čistě bez MH a EAH. Přidávat čistě, a cokoliv, co mně baví, to nezní špatně. ;-)
Grafické blogy jsou úžasné, hlavně tedy ty, co grafiku vážně umí. I když by mně asi také nebavilo dělat celé hodiny grafiku, proto je obdivuji, že mají vůbec nervy... :-)
MH a EAH komunita je moje první, a mám ji nejraději. I když je teď blogů strašně moc a mají je většinou malé děti. Hlavně mně štvou články s tím, že někdo dá obrázek z internetu, dá k němu "Pěkný!" a dá zveřejnit. Jako by nic jiného neuměl. Co takhle trochu vlastní práce? Ale každý má hold blog jaký sám chce.

[2]: I když to je zase pravda. To bylo pořád: 10 důvodů, proč jsem nejlepší faninka Nevímkoho. :D

4 Clawdia Clawdia | Web | 16. února 2015 v 12:18 | Reagovat

Souhlasím :)
Já jsem měla všechny tyto druhy blogů :)
Grafický mi vydržel chvilku , nebavilo mě tam furt přidávat a dělat grafiku.Dělám jí jen když na ní mám chuť.
Osobní blog mě taktéž nebavil vydržel mi nejméně měsíc :-D Blogy s celebritami navštěvuji i těď a blogovat mě o některé celebritě bavilo ale bylo moc novinek a na to jsem neměla čas.
Monster high a Ever after high mám dotěď , byla jsem už tu když mi bylo asi 11 let ale jen chvilku.Vůbec jsem neuměla s blog.cz pracovat a tak jsem to nechala být a po čase se zase vrátila i s mojí sestrou Honey a tady jsme doteď.Máš pravdu , že se to tu změnilo ať už k horšímu nebo lepšímu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama