Srpen 2015

První píseň s Monster high

23. srpna 2015 v 8:45 | Týnuše |  Monster high
Fanoušky Monster High!

Pamatujete si, jaká byla první vůbec vydaná píseň od Monster high a od koho? Podle mě tato píseň předčí všechny, co poté vyšli, ale to je věc názoru. Jsem ráda, že i po tak dlouhé době si slova pamatuji. :)


Zajímáš se o panenky? Haha!

18. srpna 2015 v 17:04 | Týnuše |  Ostatní MH
Přeji krásný (deštivý) den všem!

Každý sběratel panenek tohle jistě někdy zažil či to zažívá. Milujete panenky a rádi by jste jich pár vlastnili! Ale kdo vám brání ve vaší zálibě? U mladších jsou to rodiče. A o tomto tématu bych tu chtěla dnes psát.

V jednom rodiče musíte pochopit. Nechtějí zbytečně utrácet za to, co oni považují " za blbosti ". Chtějí vás vychovávat, aby jste později uměli hospodařit s penězi. Jen vás chrání. Ale neuvědomují si jedno.

Můžete kouřit. Pít alkohol. Či cokoli horšího. Tyhle věci stojí mnohem víc, to, co by jste utratili měsíčne za cigarety, za to by bylo nejméně 5 panenek. Sběratelství je krásný koníček a málokdo to chápe. Zrovna v našem tématu, viďte?

Přítel také sbírá něco, co se někomu může zdát dětinské. Ovšem dokáže se z nového kousky tak radovat jako malé dítě! Je krásné ho pozorovat. Nedbá na rodiče (stejně jako já), kteří říkají, že je to blbost a měl by si za to koupit něco jiného. Jde si za svým sběratelským snem a dělá si radost.

Nebojte, jednou rodiče pochopí, že bránit vám v zálibách je špatné a nejspíš vás pak také nechají na pokoji. :)


Kdo pro vás píše tento blog?

18. srpna 2015 v 16:38 | Týnuše |  Blog a jiné
Přeji krásný den všem! :)

Pro ty, co mě neznají, bych se ráda představila. Mé jméno je Kristýna, ale většinou mi říkají Týna, Týnuše, Kiki či Kristi. Jsem 19-letá dívka ze Středočeského kraje. Mám ráda čtení, blogování, focení, zvířata a mnoho dalších témat. Studuji čtvrtým rokem střední zdravotnickou školu. Mým snem je stát se psycholožkou.

Monster high jsem poznala v jejich začátcích v naší republice. Zajímat jsem se o ně začala téměř hned, i když to nebylo moc samozřejmé, kord v mém věku, když se většina zajímala o oblečení a podobně. Zamilovala jsem si je. Mé oblíbené postavy jsou Frankie, Lagoona, Kyiomi, Elissabat a Draculaura.

Blogů jsem měla za svoji blogovou kariéru opravdu hodně, troufla bych si říct kolem stovky ( důkaz je množství toplistů, které mi pravidelně chodí ze smazaných blogů). Většina mi ale dlouho nevydržela. Nejdéle mi vydržel koňský blog s přezdívkou Amy a tento blog.

Pokud někoho cokoli zajímá, může se ptát pod tento článek! :)


Nový začátek

17. srpna 2015 v 15:12 | Týnuše
Zdravím všechny nové i staré návštěvníky! :)

Nečekal to nikdo (dobře, možná někdo ano), ale nejméně asi samotná já. Nikdy jsem na tento blog a na lidi v něm nezapomněla. I když jsou mé hlavní zájmy někde jinde, na staré dobré Monster High jsem nezapomněla. O to víc mě zamrzelo to, že většinu ano. Blogy o nich skoro jsou skoro pryč a nahradili je blogy o EAH, EQ a podobně.

Tento blog jsem obnovila z důvodu, že jsem tu od smaého počátku blogů o MH a nechci, aby se na ně zapomnělo. Ano, novinky klesly hluboko pod ůroveň starých edicí, ale to neznamená, že už nejsou nic. Tímto novým stylem blogu je chci vzít zpět do podvědomí.

Jistě jste si všimli, že tu není nastavený žádný " pořádný " design. Nechci mít složitý a náročný design, který bude zbytečně zdržovat načítání stránky. Chci, aby vše šlo hezky rychle a aby byl blog přehledný.

Bohužel nebudu mít na blog tolik času jako v minulých letech, protože mě tento rok čeká maturita. Budu se snažit ale mu dát co nejvíce.


Zatím se mějte!