Září 2015

NOVINKY

24. září 2015 v 17:15 | Týnuše |  Ostatní MH
Ahoj, jak přežíváte školní dny? U mě škoda mluvit. Hrůza to je! Celý týden jsem se nezastavila. Učit pořádně jsme začali až tento týden, protože jsme měli souvislou praxi. Tenhle poslední maturitní ročník je hrozný! Tolik učení jsem nezažila za celé čtyři roky na střední.

Jistě jste si všimli nového vzhledu na blogu. Není složitý, na složité opravdu nemám čas ani náladu. A jsem líná se s tím pyplat, no. :D Tento obrázek Cerise Hood mě natolik zaujal, že jsem s ním musela udělat design! Spojení anime a MH/EAH je dokonalé. Ano, to odpovídá i tomu, že opět na blog přidávám mé další oblíbená témata. Prostě vše, co mě baví.

Aktivita bude asi stejná. Opravdu nic neslibuji. Vím, že už teď mám co dělat. Maturita, učení, maturitní ples, mé zájmy ... je toho hodně a děsí mě, že něco zanedbávám. Budu se snažit ale být přiměřeně aktivní.

Krásná Operetta

Wishlist

8. září 2015 v 20:02 | Týnuše |  Ostatní MH
Každý sběratel má svá sběratelská přání. Jsem ta, co někdy jedná zbrkle a pak toho lituje. Nad těmito panenkami jsem se ale rozmýšlela opravdu dlouho a jsem si jistá, že je chci.


Nové kreslené styly?

6. září 2015 v 7:47 | Kia |  Monster high
Zdravím. Předem se omlouvám, že články nebyly, ale začal školní rok, tentokrát pro mě maturitní a byl lehce hektický. Budu se snažit přidávat články co nejčastěji, ale bohužel nic neslibuji.

Nedávno se na jednom z tumblu objevily nové obrázky kreslených postav hlavních hrdinek. Jak vypadají a jaký na ně mám názor?


Draculaura a Lagoona Blue
Nevím, co si mám myslet o tom, že Draculauře defakto zrušili její roztomilou ofinu a dali jí patku (trochu mi to připomíná mě, udělala jsem to samé). Nevypadá to vůbec špatně. Vypadá více rošťácky. Lagoona mi připadá též fajn. U ní žádné razantní změny nejsou, což jsem ráda.