Prosinec 2015

To jako fakt ... ?!

29. prosince 2015 v 11:27 | Týnuše |  Novinky
Když jsem tohle viděla, musela jsem si vyčistit brýle a podívat se znovu. Pak jsem si jen řekla: cožžeeeeee?! No to snad není pravda! Co udělali s monsterkami? Hledala jsem a hledala, myslela jsem, že někde najdu, že jsou to napodobeniny, ale ne ... je to skutečnost. Proč jim sakra mění tváře? Vždyť vypadají jako barbíny (nic proti nim nemám, ale k monsterkám se to fakt nehodí). Tohle už nejsou naše sběratelské krásky, ale hračky pro malé holky...

Váš názor?

http://40.media.tumblr.com/6c1f613367e7bb0e706ead3bbd64b90b/tumblr_nzxkn2qtXs1qzv1s2o3_1280.png

Má to cenu?

26. prosince 2015 v 12:04 | Týnuše
Vítejte u ne zrovna veselého článku ...

Zrovna píšu v té pesimistické náladě ... ehm ... vím, že bych neměla. Ale já nevím ukrátka, co s blogem dělat. Mám plno nápadů, ale často se stane, že je někdo na blogu už má nebo je zkrátka vydá přede mnou a pak by to jen vypadalo, že kopíruji.

Nepřipadám si tady jako doma, krom pár lidí se o mě stejně nikdo nezajímá, všichni na mě zapoměli a jen někteří už jsou se mnou v kontaktu (ahoj Emm a Zuzi!). Monsterky si skoro nekupuji, protože mě žádná tolik nezaujala, abych si ji koupila a ty, které chci, jsou zkrátka moc drahé nebo nedostupné ... pak mám pocit, že by články stejně nikoho nezajímali, nemám ani moc čas a pak to jde vidět ...

Dřív tu bylo tolik lidí a dnes nic. Většina odešla. Ztratila jsem i to nadšení a nejde mi ho nějak vrátit zpět, jak jsem chtěla. Je mi to strašně líto, kam blogová komunita MH zmizela!

Já nevím, co s blogem bude. Omlouvám se za pesimistický článek, ale ráda bych věděla váš názor, co by jste zde chtěli či zda mě tady ještě vůbec chcete ...


Doufám, že jste si užili Vánoce a užijte si i Nový rok! Co jste dostali?

Empire

7. prosince 2015 v 18:21 | Týnuše |  Monster high
Určitě většina viděla nejnovější film Boo York. Jaká písen se vám z filmu líbila nejvíce? :)
Mě určitě Empire (Imperio). Líbil se mi text, celkové ztvárnění písně a Nefera pěkně zpívá. Dále se mi líbila třeba písnička, když Deuce od Cleo " odcházel " s názvem It Can't Be Over Music Video. Nelíbili se mi písně, kde se rapovalo, rap přímo nesnáším. Jinak písně ve filmu nebyly špatné, na první muzikál to ujde. :)


Jaká je vaše nejoblibenější píseň z Boo York?

Krása vinylek

2. prosince 2015 v 18:52 | Týnuše |  Novinky
Není to žádná novinka, ale jistě je každý zná: vinyl postavičky mašich oblíbených postav. Postupně se přidávají nové a nové postavy. Musím říct, že mě vinylky opravdu zaujaly. Jsou nádherné! Líbí se mi strašně Draculaura, Frankie a Rochelle a ze speciálních Frankie.

Podle mě jsou to nádherné dekorace do pokojíku pro milovníky MH. Sama uvažuji o koupi jedné vinylky. Jen bohužel nevím kterou, když jsou všechny tak nádherné! Jejich cena se pohybuje kolem 250,-.

Pro představu je zde pár příkladů :)

NORMÁLNÍ VINYL

Omezení zájmů věkem?

1. prosince 2015 v 5:51 | Týnuše |  Ostatní MH
Přeji krásný den všem!

Diskuzní články nejsou nikdy od věci a na doporučení jedné mé věrné čtenářky jsem se rozhodla nějaký sem dát. Téma jsem si vybrala takové, o kterém mám něco napsat a to je: Omezení zájmů věkem?

Určitě jste se setkali někdy s tím, že se někdo divil vašim zájmům. Říkal, že jste na to příliš malý/velký (vyberte si co chcete :)). Nemyslete si, i mě to občas říkají (občas ... často ... oukej, tak dost často!). Ani nevíte, jak mě to vždycky štvalo! Proč?! Proč by na každý zájem měla být stanovená hranice věkem? Sakra, je snad na každém člověku, co ho baví a co rád dělá.

Nebude přece dělat věci, které by se správně v jeho věku měli dělat a aby byli všichni spokojení kromě něho. Sama mám ohromné množství zájmů! Sběratelství, panenky, fotografování, blogování, kosmetiku, koně a je toho strašně moc. A akždý je o něčem jiném, každý zájem je originální a baví mě. Tak proč ne?

Vězměte si jako příklad náš zájem. Panenky, naše monsterky. Většina se za svůj zájem stydí hlavně z důvodu, že by se mu lidi smály. Nedivím se jim, dnešní generace je s prominutím v tomhle na nic a nedokáže to pochopit. A často tihle lidi jsou podle mě ti inteligentní, co venku nekouří a neutrácejí za cigarety, ale za to, co je baví ...


Vyjádřete se taky vy! Jaký je váš názor na toto téma? :)

Mimochodem, líbí se vám nový design? Vím, je strašně jednoduchý. Strašně mě mzí, že nemám čas udělat nějaký promakanější a zároveň jsem líná na něm pracovat ... no jo, aspoň to přiznám. :)