Květen 2016

Vinyl - jak sbírat i jinak

31. května 2016 v 11:06 | Týnuše |  Ostatní MH
Není tomu až tak moc dávno, kdy se poprvé na internetu objevili fotografie těchto vinylek. Některým se líbí, některým ne. Podle mě jsou skvělým způsobem, jak svou sbírku nadále oživit.

Pojďme se společně podívat, jaké vinylky již vyšly!

1. vlna
Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Ghoulia Yelps, Lagoona Blue, Cleo de nile
Frankie

Hodnocení filmu Greet Scarrier Reef

27. května 2016 v 9:34 | Týnuše |  Ostatní MH
Popis filmu: Vydejte se spolu s vašimi oblíbenými kamarádskými příšerkami na zbrusu nové vodní dobrodružství! Obyčejné koupání ve školním bazénu se příšerkám promění v tajemný výlet do děsukrásného podvodního světa Velké úděsové bariéry.
Lagoona ihned pochopí, že se ocitla doma, a uvědomuje si, že nastal čas konečně překonat vlastní obavy a nedostatky. Čeká ji setkání s nepřáteli z minulosti, účast na šílené taneční soutěži a hlavně souboj s hrozivým tvorem z hlubin! Naštěstí má po svém boku vždycky své věrné, i když trochu podivné kamarádky.


Jsem zpět!

25. května 2016 v 8:35 | Týnuše |  Blog a jiné
Ahoj!

Konečně mám klid! Tři měsíce volna, no nezní to skvěle (sice budu chodit na brigádu, ale co, hlavně se nemusím učit)? Řeknu vám, úspěšně jsem tento rok složila svou maturitní zkoušku. Byly to ale pořádné nervy! Nyní si jen už užívám a pokusím se být znovu aktivní. :)

Blog mi chyběl. Sice ne tolik jako můj osobní, kde jsem aktivní stále, ale chyběli mi zde lidi. Jo, kdo sem jednou vstoupí, už se vrací i v myšlenkách. Každopádně, co by jste rádi za články? Povězte! :)


Větší aktivita?

1. května 2016 v 9:42 | Týnuše
Ahoj lidi!

Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale to víte, maturitní ročník není lehký a já se skoro furt učím. A dnes je 1. května a zítra mi už začínají zkoušky. Takže celý měsíc aktivitu ještě nečekejte. Bohužel ... můj osobní blog a učení mi dává zabrat a stíhám sotva tohle. K tomu jsem konečně začala aktivně jezdit na koních a je to můj největší zájem, který jsem kdy měla (koně miluji celý život). Takže momentálně je učení, koně, osobní blog a přítel to, co mi zabírá nejvíce času.

Vysvědčení už mám a volno mám od konce května, tak čekejte větší aktivitu. :)

Držte mi prosím palce k maturitě!

Vaše Týnuše