Celkem ostuda, ale co ...

20. října 2016 v 18:11 | Týnuše
Zdravím,
Vím, že nemá moc cenu se omlouvat. Nebyla jsem tu skoro 3 měsíce v kuse. Ale prostě už to není jako dřív. Ta doba minulá mi moc chybí. Ty lidi, ta atmosféra... není to už jako dřív. Navíc teď prostě mám plno jiných zájmů a starostí. Jsem aktuálně na vysoké škole a řekněme, že z ní asi zase rychle vypadnu. To už není nic pro mě. A hlavně chci si už život nějak pořádně urovnat, najít si práci, mít konečně vlastní bydlení a už mít nějaký ten řád v životě. Teď lítám mezi školou, rodinou, koňmi, přítelem a zase dokola.

Na blog pak nezbývá čas. Sotva zvládám svůj osobní. Ale vím, že smazat tento nechci. Chci psát, když bude čas a nálada a aspoň 4x do měsíce. Ale už to bohužel nebude taková aktivita jako dřív... ale kdo ví? A ještě něco, hnusí se mi, co udělal Mattel s MH ... tohle podporovat nebudu. Zůstanu u starých MH a ne u těch napodobenin Bárbín.

Zatím se mějte hezky, nejspíš se vrátím, až vše bude nějak uspořádané ... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MH Zuzka MH Zuzka | Web | 20. října 2016 v 19:11 | Reagovat

No, co říct? Já to chápu, poslední dobou taky na blog nemám... no, čas... spíš náladu. Času nadbytek úplně není, ale našel by se, kdyby se mi opravdu chtělo. A taky mě celkem mrzí to, co udělali monsterkám. Hlavně ten film. -_- Neviděla jsem ho sice, ale zato mi postačil ten výčet změn na blogu Twyly. Z panenek se mi jako zázrakem některé líbí (Lagoo, Cleo, Moanica, některá Fran není špatná..), ale ten film je na mě moc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama