Blog a jiné

Prázdniny? Mám (ne)mnoho času!

3. července 2016 v 14:48 | Týnuše
Ahoj!

Konečně jsem se taky ozvala co? Určitě už ale asi nebudu nic slibovat, protože jakmile něco slíbím, vše se najednou okolo mě snaží, abych to nesplnila. Bohužel na tento blog už nemá tolik času a hlavně teď. Mám vše pořádně nadupané a stíhám vše jen tak tak.
Většinu mého času zabírá brigáda a koně. Pak stíhám je tak osobní blog a zbytek času odpočívám. Je to těžký, ale co nadělám, aspoň mám nějaké ty penízky, které jsem mimochodem utratila v Equiservisu (ne všechny, jen polovinu :D), protože plno věcí ke koním jsem si potřebovala dokoupit.
Chci si koupit nějakou tu panenku, jenže je tu problém ... nechci aby ležela na poličce nebo někde schovaná. Pak mi totiž připadá, že je jich ohromná škoda a je mi jich jednoduše líto. Ani na to focení nemám čas. Proč den nemá víc hodin? Vše by bylo jednoduší! :D

https://c1.staticflickr.com/9/8381/8471214626_8b81b837a3_b.jpg

To je pro dnešek asi ode mě vše, jak si užíváte prázdniny vy?

Jsem zpět!

25. května 2016 v 8:35 | Týnuše
Ahoj!

Konečně mám klid! Tři měsíce volna, no nezní to skvěle (sice budu chodit na brigádu, ale co, hlavně se nemusím učit)? Řeknu vám, úspěšně jsem tento rok složila svou maturitní zkoušku. Byly to ale pořádné nervy! Nyní si jen už užívám a pokusím se být znovu aktivní. :)

Blog mi chyběl. Sice ne tolik jako můj osobní, kde jsem aktivní stále, ale chyběli mi zde lidi. Jo, kdo sem jednou vstoupí, už se vrací i v myšlenkách. Každopádně, co by jste rádi za články? Povězte! :)

Kdo pro vás píše tento blog?

18. srpna 2015 v 16:38 | Týnuše
Přeji krásný den všem! :)

Pro ty, co mě neznají, bych se ráda představila. Mé jméno je Kristýna, ale většinou mi říkají Týna, Týnuše, Kiki či Kristi. Jsem 19-letá dívka ze Středočeského kraje. Mám ráda čtení, blogování, focení, zvířata a mnoho dalších témat. Studuji čtvrtým rokem střední zdravotnickou školu. Mým snem je stát se psycholožkou.

Monster high jsem poznala v jejich začátcích v naší republice. Zajímat jsem se o ně začala téměř hned, i když to nebylo moc samozřejmé, kord v mém věku, když se většina zajímala o oblečení a podobně. Zamilovala jsem si je. Mé oblíbené postavy jsou Frankie, Lagoona, Kyiomi, Elissabat a Draculaura.

Blogů jsem měla za svoji blogovou kariéru opravdu hodně, troufla bych si říct kolem stovky ( důkaz je množství toplistů, které mi pravidelně chodí ze smazaných blogů). Většina mi ale dlouho nevydržela. Nejdéle mi vydržel koňský blog s přezdívkou Amy a tento blog.

Pokud někoho cokoli zajímá, může se ptát pod tento článek! :)

 
 

Reklama