Monster high

Malá pomoc při výběru?

11. ledna 2016 v 19:19 | Týnuše
Ahoj, vím, já vím .. já nic slibovat nebudu, protože stejně tolik na blog nemám čas, kolik bych chtěla. Nikdy se nevrátím na takovou úroveň, na jaké jsem byla, není někdy nálada, motivace a hlavně ten čas. Maturitní ples mám za sebou, tak už jen a jen učení na samotnou maturitu a pilovat angličtinu.

Dnešní článek bude o tom, že přemýšlím o koupi nějaké panenky. Mám jich vybraných několik, ovšem nevím jakou. Poprosím vás, aby jste hlasovali v anketě, která se vám líbí nebo ji máte a můžete mi o ní něco říct. :)

Spectra Picture Day

Empire

7. prosince 2015 v 18:21 | Týnuše
Určitě většina viděla nejnovější film Boo York. Jaká písen se vám z filmu líbila nejvíce? :)
Mě určitě Empire (Imperio). Líbil se mi text, celkové ztvárnění písně a Nefera pěkně zpívá. Dále se mi líbila třeba písnička, když Deuce od Cleo " odcházel " s názvem It Can't Be Over Music Video. Nelíbili se mi písně, kde se rapovalo, rap přímo nesnáším. Jinak písně ve filmu nebyly špatné, na první muzikál to ujde. :)


Jaká je vaše nejoblibenější píseň z Boo York?

Názor na nový film: Boo York

19. října 2015 v 12:20 | Týnuše
Boo York je nejnovější film od Mattela a vůbec první muzikál z filmů Monster high. Jedná se tudíž o úplnou novinku a spousta fanoušků byla zvědavá, jak bude film vypadat. Upřímně, nijak jsem si nemyslela, že se něco změní a taky, že ne. Pouze je ve filmu mnoho písniček (které si donekonečně zpívám, grrr!). Písničky měli něco do sebe, i když mi tam nehorázně vadil ten rap (prostě ho nemám ráda), zato Empire byla úžasná.

Co se týká nových postav, Mouscedes King mě nezaujala vůbec. Úplně obyčejná postava, ničím nezaujme. Elle Eedee byla taková průměrná, outfit měla hezký. Zato Luna Mothews mě zaujala nejvíce. Byla úžasná! Líbil se mi její humor, vyjadřování, všechno. A Astranova? Je krásná, ale moc se ve filmu neukázala.

Animacemi, dějem a vším okolo byl podle mě Boo York spíše podprůměr. Jednoduchá zápletka, která se dá uhádnout ze začátku filmu, strašně zrychlený a vyřešený konec a nic víc. Když bych měla film ohodnotit, dostal by tak 2/5.

Jak se vám líbil film Boo York a jaký na něj máte názor?

Nové kreslené styly?

6. září 2015 v 7:47 | Kia
Zdravím. Předem se omlouvám, že články nebyly, ale začal školní rok, tentokrát pro mě maturitní a byl lehce hektický. Budu se snažit přidávat články co nejčastěji, ale bohužel nic neslibuji.

Nedávno se na jednom z tumblu objevily nové obrázky kreslených postav hlavních hrdinek. Jak vypadají a jaký na ně mám názor?


Draculaura a Lagoona Blue
Nevím, co si mám myslet o tom, že Draculauře defakto zrušili její roztomilou ofinu a dali jí patku (trochu mi to připomíná mě, udělala jsem to samé). Nevypadá to vůbec špatně. Vypadá více rošťácky. Lagoona mi připadá též fajn. U ní žádné razantní změny nejsou, což jsem ráda.

První píseň s Monster high

23. srpna 2015 v 8:45 | Týnuše
Fanoušky Monster High!

Pamatujete si, jaká byla první vůbec vydaná píseň od Monster high a od koho? Podle mě tato píseň předčí všechny, co poté vyšli, ale to je věc názoru. Jsem ráda, že i po tak dlouhé době si slova pamatuji. :)

 
 

Reklama