Novinky

Návrat starých edic?

17. ledna 2016 v 10:46 | Týnuše
Toto není žádná novinka, ale napadlo mě se zeptat, jak pohlížíte na návrat nových edic, jako například Basic, Gloom beach, Dawn of the dance a podobně?

Na jednu stranu za to jsem ráda. Můžete si koupit starší edici. Je tu ale jedno velké ALE. Nejsou ty edice úplně stejné, jako bývali.

Vezměme si třeba obnovenou edici Basic. Většina vypadá stejně. Jen Clawdeen má kapánek jiné boty, sukni. Frankie má pozměněný obličej a boty. Lagoona má jiné boty a účes. Draculaura má trochu jinak vypadající vlasy a Cleo je celá zvláštní. Ovšem mě štvě, že Lagoonu nikde nevidím k sehnání, boty by nebyly problém vyměnit ... všude vidím jen Draculauru, Frankie a Clawdeen.

Dawn of the dance neobnovili celou. Jen Frankie, Cleo a Lagoonu. Změna je ta, že panenky mají malé krabice místo těch velkých a defakto bez žádných doplňků.

A Gloom Beach? Tu jsem ani u nás neviděla v obchodech. O tuto edici jsem se ale skoro nezajímala, plavkové panenky mi připadají, že nemají využití.

Celkově asi je dobré, že se některé edice vrátili. Jen mě mrzí, že některé věci jsou změněné. Přemýšlela jsem, že si koupím jen ty basic, které chci, což je Lagoona, Clawdeen a Cleo. Původní bohužel asi už neseženu. Jsem ale hrozně ráda, že mám tu nejstarší Frankie basic, která se mi líbí nejvíce. Nelíbí se mi, že jakékoli novější či obnovené mají na sobě tuny make-upu. Ta moje ho má jemný, což se mi na ní moc líbí!

Basic

To jako fakt ... ?!

29. prosince 2015 v 11:27 | Týnuše
Když jsem tohle viděla, musela jsem si vyčistit brýle a podívat se znovu. Pak jsem si jen řekla: cožžeeeeee?! No to snad není pravda! Co udělali s monsterkami? Hledala jsem a hledala, myslela jsem, že někde najdu, že jsou to napodobeniny, ale ne ... je to skutečnost. Proč jim sakra mění tváře? Vždyť vypadají jako barbíny (nic proti nim nemám, ale k monsterkám se to fakt nehodí). Tohle už nejsou naše sběratelské krásky, ale hračky pro malé holky...

Váš názor?

http://40.media.tumblr.com/6c1f613367e7bb0e706ead3bbd64b90b/tumblr_nzxkn2qtXs1qzv1s2o3_1280.png

Krása vinylek

2. prosince 2015 v 18:52 | Týnuše
Není to žádná novinka, ale jistě je každý zná: vinyl postavičky mašich oblíbených postav. Postupně se přidávají nové a nové postavy. Musím říct, že mě vinylky opravdu zaujaly. Jsou nádherné! Líbí se mi strašně Draculaura, Frankie a Rochelle a ze speciálních Frankie.

Podle mě jsou to nádherné dekorace do pokojíku pro milovníky MH. Sama uvažuji o koupi jedné vinylky. Jen bohužel nevím kterou, když jsou všechny tak nádherné! Jejich cena se pohybuje kolem 250,-.

Pro představu je zde pár příkladů :)

NORMÁLNÍ VINYL
 
 

Reklama