Ostatní MH

Vinyl - jak sbírat i jinak

31. května 2016 v 11:06 | Týnuše
Není tomu až tak moc dávno, kdy se poprvé na internetu objevili fotografie těchto vinylek. Některým se líbí, některým ne. Podle mě jsou skvělým způsobem, jak svou sbírku nadále oživit.

Pojďme se společně podívat, jaké vinylky již vyšly!

1. vlna
Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Ghoulia Yelps, Lagoona Blue, Cleo de nile
Frankie

Hodnocení filmu Greet Scarrier Reef

27. května 2016 v 9:34 | Týnuše
Popis filmu: Vydejte se spolu s vašimi oblíbenými kamarádskými příšerkami na zbrusu nové vodní dobrodružství! Obyčejné koupání ve školním bazénu se příšerkám promění v tajemný výlet do děsukrásného podvodního světa Velké úděsové bariéry.
Lagoona ihned pochopí, že se ocitla doma, a uvědomuje si, že nastal čas konečně překonat vlastní obavy a nedostatky. Čeká ji setkání s nepřáteli z minulosti, účast na šílené taneční soutěži a hlavně souboj s hrozivým tvorem z hlubin! Naštěstí má po svém boku vždycky své věrné, i když trochu podivné kamarádky.

Hodnocení edice Greet Scarrier Reef

13. ledna 2016 v 9:44 | Týnuše
Ahoj! Dnes vám přináším hodnocení edice Greet Scarrier Reef. Tyto panenky které vidíte, se také objeví v novém filmu, který má od Monster high vyjít. V této edici je celkem 8 panenek a dnes bych vám je ráda zhodnotila podle sebe. :)

NOVÉ POSTAVY

Kala Mer´ri
Na této postavě se mi líbí snad jen outfit. Nelíbí se mi její vlasy, připadá mi, že jich má strašně málo (to ale vyadá, že půjde vyřešit rozpuštěním culíku) a hlavně se mi nelíbí, jak je růžová. připadá mi, že vypadá jak vodní džin.

Kala Mer'ri

Omezení zájmů věkem?

1. prosince 2015 v 5:51 | Týnuše
Přeji krásný den všem!

Diskuzní články nejsou nikdy od věci a na doporučení jedné mé věrné čtenářky jsem se rozhodla nějaký sem dát. Téma jsem si vybrala takové, o kterém mám něco napsat a to je: Omezení zájmů věkem?

Určitě jste se setkali někdy s tím, že se někdo divil vašim zájmům. Říkal, že jste na to příliš malý/velký (vyberte si co chcete :)). Nemyslete si, i mě to občas říkají (občas ... často ... oukej, tak dost často!). Ani nevíte, jak mě to vždycky štvalo! Proč?! Proč by na každý zájem měla být stanovená hranice věkem? Sakra, je snad na každém člověku, co ho baví a co rád dělá.

Nebude přece dělat věci, které by se správně v jeho věku měli dělat a aby byli všichni spokojení kromě něho. Sama mám ohromné množství zájmů! Sběratelství, panenky, fotografování, blogování, kosmetiku, koně a je toho strašně moc. A akždý je o něčem jiném, každý zájem je originální a baví mě. Tak proč ne?

Vězměte si jako příklad náš zájem. Panenky, naše monsterky. Většina se za svůj zájem stydí hlavně z důvodu, že by se mu lidi smály. Nedivím se jim, dnešní generace je s prominutím v tomhle na nic a nedokáže to pochopit. A často tihle lidi jsou podle mě ti inteligentní, co venku nekouří a neutrácejí za cigarety, ale za to, co je baví ...


Vyjádřete se taky vy! Jaký je váš názor na toto téma? :)

Mimochodem, líbí se vám nový design? Vím, je strašně jednoduchý. Strašně mě mzí, že nemám čas udělat nějaký promakanější a zároveň jsem líná na něm pracovat ... no jo, aspoň to přiznám. :)

Inspirace nějak chybí

30. listopadu 2015 v 20:42 | Týnuše
Zdravím, drazí návštěvníci!

Někdy si říkám, proč jsem blog obnovila, když na něj stejně nemám čas. A ten, co mám, věnuji mému osobnímu blogu. Kde jsou ty časy, kdy jsem ten čas měla? Ach jo ... ani nevíte, jak je maturitní ročník nehorázně otravnej! Samé učení, zkoušení, testy ... nestíhám a nestačím! Nikdy tohle znova zažít nechci a to ani není to nejhorší.
Ráda bych se vás zeptala, co by jste zde chtěli za články. Pár novinek, obrázky, příběhy ... jen pište, pište, ať tu také něco je. Nějak nemám vůbec inspiraci ... :/


Jak jste na tom vy? Také vás trápí škola? Ja k se těšíte na Vánoce?

NOVINKY

24. září 2015 v 17:15 | Týnuše
Ahoj, jak přežíváte školní dny? U mě škoda mluvit. Hrůza to je! Celý týden jsem se nezastavila. Učit pořádně jsme začali až tento týden, protože jsme měli souvislou praxi. Tenhle poslední maturitní ročník je hrozný! Tolik učení jsem nezažila za celé čtyři roky na střední.

Jistě jste si všimli nového vzhledu na blogu. Není složitý, na složité opravdu nemám čas ani náladu. A jsem líná se s tím pyplat, no. :D Tento obrázek Cerise Hood mě natolik zaujal, že jsem s ním musela udělat design! Spojení anime a MH/EAH je dokonalé. Ano, to odpovídá i tomu, že opět na blog přidávám mé další oblíbená témata. Prostě vše, co mě baví.

Aktivita bude asi stejná. Opravdu nic neslibuji. Vím, že už teď mám co dělat. Maturita, učení, maturitní ples, mé zájmy ... je toho hodně a děsí mě, že něco zanedbávám. Budu se snažit ale být přiměřeně aktivní.

Krásná Operetta

Wishlist

8. září 2015 v 20:02 | Týnuše
Každý sběratel má svá sběratelská přání. Jsem ta, co někdy jedná zbrkle a pak toho lituje. Nad těmito panenkami jsem se ale rozmýšlela opravdu dlouho a jsem si jistá, že je chci.

Zajímáš se o panenky? Haha!

18. srpna 2015 v 17:04 | Týnuše
Přeji krásný (deštivý) den všem!

Každý sběratel panenek tohle jistě někdy zažil či to zažívá. Milujete panenky a rádi by jste jich pár vlastnili! Ale kdo vám brání ve vaší zálibě? U mladších jsou to rodiče. A o tomto tématu bych tu chtěla dnes psát.

V jednom rodiče musíte pochopit. Nechtějí zbytečně utrácet za to, co oni považují " za blbosti ". Chtějí vás vychovávat, aby jste později uměli hospodařit s penězi. Jen vás chrání. Ale neuvědomují si jedno.

Můžete kouřit. Pít alkohol. Či cokoli horšího. Tyhle věci stojí mnohem víc, to, co by jste utratili měsíčne za cigarety, za to by bylo nejméně 5 panenek. Sběratelství je krásný koníček a málokdo to chápe. Zrovna v našem tématu, viďte?

Přítel také sbírá něco, co se někomu může zdát dětinské. Ovšem dokáže se z nového kousky tak radovat jako malé dítě! Je krásné ho pozorovat. Nedbá na rodiče (stejně jako já), kteří říkají, že je to blbost a měl by si za to koupit něco jiného. Jde si za svým sběratelským snem a dělá si radost.

Nebojte, jednou rodiče pochopí, že bránit vám v zálibách je špatné a nejspíš vás pak také nechají na pokoji. :)

 
 

Reklama